Siparişlerinizi sitemizde 3 farklı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz;

  •  Kredi kartı ile ödeme
  •  Havale
  •  Kapıda Ödeme (Pioneer markalı ürünler hariç)


Kredi kartı ile ödeme işleminde siparişinizi tamamladıkdan sonra, ürünleriniz mesafeli satış sözleşmesinde yazan bilgilerinize göre hazırlanacak fatura ile birlikte seçtiğiniz kargo firması ile birlikte kargo edilir. Standart işlemlerde kargo süresi 3 iş günüdür.

Havale ile yapılan ödemelerde müşterinin Cenap Bora Elektronik ltd. şti. yada www.cbespeaker.com iletişim bilgilerinde yazan telefon numalarına bilgi vererek sepet ve havale bilgilerini iletmelidir. Sepet ve havale bilgileri onayına istinaden siparişler standart olarak kargo süresi 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

Siparişinizi gerçekleştiği tarihte mevcut olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen durumlar, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza vb.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve ileti, SMS vb... yazılı olarak bildirecektir.

Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep durumu 30 (otuz ) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğmuş olacaktır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.